4. 1. 2017

WishList

V predvianočnom období na nás zo všade číhajú rôzne tipy na darčeky, nápady, zoznamy, odporúčania, zľavy... 
Pri bežnom prehliadaní po internete som sa náhodou preklikala na stránku dejmidarek.cz, ktorá sa mi celkom zapáčila a tak som si na nej vytvorila účet.


Keďže sa mi často pri prezeraní internetových obchodov zapáči viacero položiek, vždy si na danej stránke musím vytvoriť účet a zoznam prianí. Preto sa mi táto stránka zdá celkom praktická, keďže si na nej môžem uložiť všetky páčivé vecičky na jedno miesto.


Tu si môžete sami vytvárať zoznamy darčekov, ktoré by ste radi dostali. Súpis môžete poslať kamarátom ako inšpiráciu, čo by sa vám páčilo dostať k narodeninám či inému sviatku.

Tu si môžete pozrieť mne páčiace sa vecičky. Nájde sa tu šikovné silikónové vrecko, ktoré je praktické hlavne na výlety (keďže sa snažím celkom vyradiť igelitové vrecká z domácnosti).

Sú tu aj knihy, keďže milujem čítanie. Medzi posledné knihy, ktoré som prečítala patrí Anna od Josteina Gaardera (ľahké, ale zaujímavé čítanie, príbeh o klíme a životnom prostredí) a Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol od Jonasa Jonassona (pútavé čítanie o zážitkoch starčeka, ktorý utiekol z domu dôchodcov).

V mojom zozname prianí sa ešte dajú nájsť rôzne vecičky do kuchyne, „foťáčik“, oblečenie, šperky, hrnček (keďže šálok nemám nikdy dosť)...


Rada ňúrate po internete? Objednávate si nejaký tovar online? Aj vy si rada vytvárate zoznamy želaní?

0 comments:

Zverejnenie komentára

Používa službu Blogger.